15.2 °C, 2.9 m/s, 73.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpinās projektu pieteikumu pieņemšana “Zemgales kultūras programmai 2020”
Turpinās projektu pieteikumu pieņemšana “Zemgales kultūras programmai 2020”
19/03/2020

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) turpina pieteikumu pieņemšanu Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītajam “Zemgales kultūras programmas 2020” projektu konkursam. Pieteikumu iesniegšanas termiņš saglabājas nemainīgs, bet ir mainīta pieteikumu drukātās versijas iesniegšanas kārtība.

Drukāto pieteikumu iesniegšana iespējama divos veidos – atstājot tos ZPR birojā Jelgavā (Katoļu iela 2b, pastkastīte pirmajā stāvā), vai sūtot pa pastu (pasta zīmogs – ne vēlāk kā 2020. gada 27. marts) uz adresi: Zemgales plānošanas reģions, Katoļu iela 2b, Jelgava, LV-3001.

 

Sekojot LR Ministru Kabineta rekomendācijām, aicinām projekta pieteikumus iesniegt elektroniska dokumenta formā (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātus ar laika zīmogu), sūtot tos uz e-pasta adresi zpr@zpr.gov.lv.

 

Projekta pieteikums konkursam noteiktajā termiņā jānosūta arī elektroniski (PDF formātā, vienā failā, kas identisks iesniegtajam pieteikumam papīra formātā vai elektroniska dokumenta formātā) uz e-pastu zpr@zpr.gov.lv, norādot projekta pieteikuma iesniedzēju un nosaukumu.  

 

 

Informācija un foto: Zemgales kultūras programma