15.9 °C, 0.3 m/s, 92.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiTurpmākās divas sezonas BK “Jelgava” vadīs Mārtiņš Gulbis
Turpmākās divas sezonas BK “Jelgava” vadīs Mārtiņš Gulbis
17/09/2014

Basketbola klubs "Jelgava" panācis oficiālu vienošanas ar basketbola speciālistu Mārtiņu Gulbi, noslēdzot sadarbības līgumu uz divām sezonām. Līgumu ar Jelgavas vienību uz vienu sezonu parakstījis arī saspēles vadītājs no Jelgavas Kristaps Pļavnieks un aizsargs Dāvis Geks.

Publicitātes foto

Basketbola klubs “Jelgava” panācis oficiālu vienošanas ar basketbola speciālistu Mārtiņu Gulbi, noslēdzot sadarbības līgumu uz divām sezonām. Līgumu ar Jelgavas vienību uz vienu sezonu parakstījis arī saspēles vadītājs no Jelgavas Kristaps Pļavnieks un aizsargs Dāvis Geks.
 
Kristaps Pļavnieks, kurš, dzimis 1995.gadā, laukumā pilda saspēles vadītāja funkcijas. Iesācis savas basketbolista gaitas Jelgavas sporta skolā, vēlāk pievienojoties Bērnu un jaunatnes sporta skolai “Rīga”. No 2011.gada sācis spēlēt profesionālā klubā “VEF Rīga”. Pēc vairāku gadu prombūtnes jelgavnieks ir priecīgs atgriezties dzimtajā pilsētā.
 
Savukārt, 192 centimetrus garais un 1995.gadā dzimušais Dāvis Geks, pērno sezonu aizvadīja Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubā BK “Valmiera”, bet pirms tam kopš 2011.gada pārstāvēja “VEF Rīga” krāsas.
 
Turpinot aktīvi gatavojoties jaunajai sezonai BK “Jelgava” šodien, 17.septembrī aizvadīs pārbaudes maču izbraukumā ar Lietuvas Basketbola līgas klubu Ķedaiņu “Nevežis”, savukārt 20.septembrī jelgavnieki Zemgales olimpiskajā centrā tiksies ar Lietuvas Basketbola līgas 2.divīzijas regulārā čempionāta trešo spēcīgāko komandu Jonišķu “Delikatesas”. Spēles sākums pulksten 17. Ieeja uz spēli – bez maksas. Laipni aicinām visus basketbola fanus atbalstīt mūsu pilsētas basketbola komandu!

Vēlamies informēt, ka ikviens basketbola kluba “Jelgava” fans var sekot līdzi komandas gaitām populārākajos sociālajos tīklos un interneta vietnēs – http://www.draugiem.lv/bkjelgava/, https://www.facebook.com/BKJelgavaLBL, https://twitter.com/BKJelgava, http://instagram.com/bk_jelgava un komandas oficiālajā mājas lapā http://www.bkjelgava.lv/.
 
 
Informāciju sagatavoja
Jānis Tiltiņš
Mob.tel.: 25150704
E-pasts: