1.6 °C, 1.3 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsUnikāls pasākums jauniešiem – Neona sporta festivāls
Unikāls pasākums jauniešiem – Neona sporta festivāls
08/06/2022

Jelgavas jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem 17. jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā aicināti uz interesantu pasākumu – Neona sporta festivālu. Būs gan volejbola sacensības, gan individuāli pārbaudījumi, gan citas aktivitātes. Interesenti aicināti pieteikties iepriekš. Dalība būs bez maksas. Pasākums sāksies pulksten 18.

“Pirmo reizi Neona sporta festivālu rīkojām pagājušogad. Toreiz gribējām sarīkot foršu pasākumu jauniešiem un sākumā domājām par nakts turnīru, bet nonācām pie secinājuma, ka tas no parastajiem sporta pasākumiem atšķiras tikai ar to, ka notiek naktī. Bet mēs gribējām noorganizēt ko atšķirīgu, un uzgājām internetā video par līdzīgu pasākumu Vācijā,” stāsta pasākuma organizators Daniels Ribalko.

 

Ņemot vērā dalībnieku pozitīvās atsauksmes, Neona sporta festivāls tiks rīkots arī šogad. Programmā plānotas volejbola sacensības (komandā četri cilvēki, var pietikt gan puišu, gan meiteņu, gan jauktās komandas) un individuālās aktivitātes, piemēram, basketbola tālmetienu konkurss, volejbola augšējo piespēļu konkurss, futbola bumbas driblēšana. “Tas nebūs tikai sporta pasākumus, bet arī izklaides pasākums, tāpēc būs arī citas aktivitātes,” papildina D.Ribalko. Dalībniekiem būs pieejams vitamīnu bārs, kurā bez maksas varēs nobaudīt veselīgus bezalkoholiskos kokteiļus. Tāpat būs radošais stūrītis, kurā dalībnieki ar speciāliem krītiņiem varēs zīmēt uz ķermeņa vai apģērba, un zīmējumi neona gaismās spīdēs.

 

Neona sporta festivāla mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem. Puiši un meitenes individuālajās sacensībās tiks vērtēti atsevišķi open grupā. Disciplīnu godalgoto vietu ieguvēji saņems medaļas un balvas. Dalībnieki aicināti pieteikties iepriekš ŠEIT. Dalība pasākumā būs bez maksas, bet obligāts noteikums ir – jāierodas neona krāsas vai baltā T-kreklā.

 

Pasākums tiek rīkots ar Jelgavas pašvaldības iniciatīvu projektu konkursa “Jaunieši var” atbalstu un sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

 

 

Foto: Deniss Kolmakovs