4 °C, 4.7 m/s, 72.9 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiUz iedvesmas vakaru “Špaktelē” jauniešus gaidīs Lauris Zalāns
Uz iedvesmas vakaru “Špaktelē” jauniešus gaidīs Lauris Zalāns
17/02/2024

Jaunieši trešdien, 21. februārī, pulksten 19 jauniešu centrā “Špaktele” aicināti uz pasākumu “Iedvesmas vakars” ar mediju personību Lauri Zalānu.

Šajā mēnesī jauniešiem jau bija iespēja tikties ar biedrību “Blackcross Jelgava”, lai ar jauniešiem runātu par aktuālām tēmām un iedvesmotu viņus sasniegt savus mērķus.

Šī mēneša noslēdzošais iedvesmas vakara viesis būs “Radio Tev” balss, “Latvijas Loto” izložu vadītājs un sociālo tīklu jokdaris Lauris Zalāns.

Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama ŠEIT.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Nākamajā mēnesī plānots turpināt organizēt tikšanās ar Latvijā zināmiem cilvēkiem un organizācijām, un kā pirmais marta mēneša viesis būs DJ Magnuss Eriņš.

Arī nākamajā mēnesī turpināsies tikšanās ar Latvijā zināmiem cilvēkiem un organizācijām, un kā pirmais marta viesis būs DJ Magnuss Eriņš.

Jāatgādina, ka jauniešu centrs “Špaktele” strādā no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 14 līdz 20, un tas ir atvērts arī katru otro sestdienu no pulksten 12 līdz 18. Jauniešus “Špaktelē” sagaida dažādi pasākumi un aktivitātes, jauniešu iniciatīvu komanda, tur var saņemt atbalstu dažādu ideju realizēšanai, pieejamas telpas un aprīkojums hobijiem, kā arī centrs ir vieta atpūtai. Aktualitātes par norisēm “Špaktelē” var iegūt jauniešu centra “Facebook” lapā @Jauniešu centrs “Špaktele” un “Instagram” kontā @JC_SPAKTELE.