26 °C, 2.7 m/s, 64.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeUz Jelgavas šosejas remontdarbu laikā satiksme īpaši lēna
Uz Jelgavas šosejas remontdarbu laikā satiksme īpaši lēna
26/06/2024

Valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi. Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu dēļ ir uz Jelgavas šosejas (A8) no Dalbes līdz Vircavas tiltam pie Jelgavas. Tur satiksmi darbu vietā organizē pa vienu joslu un intensīvākajās satiksmes stundās satiksme var būt īpaši palēnināta, informē VSIA “Latvijas valsts ceļi”. Autovadītāji aicināti plānot vismaz stundu ceļā būvdarbu posma izbraukšanai vai izvēlēties alternatīvus maršrutus.

“Latvijas valsts ceļi” norāda, ka ar palēninātu satiksmi un aptuveni 40 minūtēm ceļā jārēķinās arī Jelgavas šosejas posmā no Jaunolaines līdz Rīgai.

Dodoties ceļā, autovadītāji aicināti ieskatīties būvdarbu kartē VSIA “Latvijas valsts ceļi” mājaslapā www.lvceli.lv, kur ir pieejama informācija par visiem būvdarbu posmiem un ierobežojumiem tajos, un plānot papildu laiku ceļā, ja ir jāšķērso būvdarbu vieta.

Jāpiebilst, ka uz Jelgavas šosejas (A8) no Jaunolaines līdz Rīgai ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes. Arī no Dalbes līdz tiltam pār Vircavas upi ātruma ierobežojums ir 70 un 50 km/h, līdz diviem luksoforu posmiem, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks līdz pat stundai.

Daudzi šoferi remntdarbu posmu no Dalbes līdz tiltam pār Vircavas upi izvēlas apbraukt caur Jelgavas centru, tāpēc intensīvākajās satiksmes stundās sastrēgumi veidojas, arī iebraucot un izbraucot no pilsētas.

Satiksmes ierobežojumi un lēnāka automašīnu kustība paredzama visu būvdarbu laiku, kas plānots līdz 25. augustam.