18.4 °C, 1.7 m/s, 95.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeUz laiku slēdz autobusu pieturu pie 4. sākumskolas
Uz laiku slēdz autobusu pieturu pie 4. sākumskolas
31/05/2022

SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) informē, ka no pirmdienas, 6. jūnija, uz automašīnu stāvlaukuma pārbūves laiku 2., 6., 12., 12A.,13., 14. un 14A. maršruta autobusiem tiks slēgta autobusu pietura “4. sākumskola”. Uzņēmumā norāda, ka pagaidu autobusa pietura netiks uzstādīta, bet pasažieri aicināti izmantot tuvumā esošās autobusu pieturas “Grebnera parks” Rūpniecības ielā.

JAP norāda, ka pieturvietas “4. sākumskola” apkalpošana tiks atsākta pēc automašīnu stāvlaukuma pārbūves pie Jelgavas 4. sākumskolas. Būvniecības darbus plānots pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam.

 

Jau rakstījām, ka, paplašinot automašīnu stāvlaukumu un labiekārtojot apkārtējo teritoriju, tiks uzlabota satiksmes drošība pie Jelgavas 4. sākumskolas. Projekta gaitā līdztekus stāvlaukuma paplašināšanai un bruģēšanai tiks izbūvēta lietusūdens kanalizācija un sakaru kanalizācijas tīkli. Izbūvējot stāvlaukumu un labiekārtojot teritoriju, tiks uzstādītas arī piecas videonovērošanas kameras un 20 jauni apgaismojuma balsti ar LED gaismekļiem. Tāpat paredzēta daļēja žoga pārbūve gar teritoriju Pulkveža Oskara Kalpaka ielā, nodrošināta droša gājēju kustība, risināta satiksmes organizācija stāvlaukumā. Pie skolas paredzēts arī atpūtas laukums ar velosipēdu statīviem, soliem un atkritumu urnu. Jāpiebilst, ka esošā autobusu pieturvieta tiks saglabāta, taču tiks paplašināta autobusu apstāšanās vieta un gājēju zona. Gar Pulkveža Oskara Kalpaka ielu paredzētas 16 apstāšanās vietas paralēli brauktuves malai, lai, netraucējot pārējai transportlīdzekļu plūsmai, izlaistu pasažierus, bet stāvlaukumā būs 68 auto vietas, tajā skaitā četras cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

 

 

Foto: SIA “Jelgavas autobusu parks”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē