18 °C, 3 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaUz laiku slēgts dienas centrs “Integra”
Uz laiku slēgts dienas centrs “Integra”
06/01/2021

Ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu norādījumus, uz laiku slēgts dienas centrs “Integra” Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9.

Dienas centrā “Integra” 5. janvārī diviem klientiem konstatēts pozitīvs Covid-19 testa rezultāts, un pēc epidemiologu norādījumiem centrs uz laiku ir slēgts. Pārējie seši klienti un trīs centra darbinieki atrodas ģimenes ārsta uzraudzībā, un viņiem kā kontaktpersonām līdz 18. janvārim ir jāievēro karantīna.

 

Lai drošības nolūkos pārliecinātos par situāciju dienas centrā un saslimstību, otrdien, 5. janvārī, arī visiem pārējiem dienas centra “Integra” klientiem un darbiniekiem, kuri bijuši kontaktā ar saslimušajiem, tika veikta Covid-19 testēšana ar siekalu paraugiem. Visos gadījumos rezultāts bijis negatīvs. Dienas centrā ir veikta dezinfekcija. 

 

Jāpiebilst, ka, atgriežoties dienas centrā, visiem klientiem un darbiniekiem būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts.

 

Jelgavas pašvaldība ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologiem uzrauga situāciju un veic visus nepieciešamos drošības pasākumus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē