16.2 °C, 2 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsUz Latvijas klubu izlasi izsaukti deviņi jelgavnieki
Uz Latvijas klubu izlasi izsaukti deviņi jelgavnieki
15/08/2017

Šogad pirmo reizi notiks hokeja turnīrs “Crowns Baltic Challenge Cup”, kurā piedalīsies Igaunijas, Lietuvas valstsvienības un Latvijas klubu izlase. Uz mūsu izlases treniņnometni izsaukti deviņi HK “Zemgale/LLU” hokejisti.

Jāpiebilst, ka “Crowns Baltic Challenge Cup” turnīrs sastāvēs no trim atsevišķiem posmiem, kas norisināsies Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Katrā no tiem startēs trīs nemainīgas komandas – Igaunijas izlase, Lietuvas izlase un Latvijas klubu valstsvienība –, kā arī katra posma organizatoram ir tiesības pieaicināt klāt vēl vienu – ceturto – komandu. Pirmais posms notiks no 25. līdz 27. augustam Tallinas ledus hallē “Tondiraba Ice Arena”. Tajā uzaicinātais dalībnieks ir Zviedrijas pirmās līgas klubs “Hammarby”.

 

Latvijas klubu izlasi pārstāvēs Latvijas Virslīgas čempionātā startējošo klubu spēlētāji, bet no HK “Zemgale/LLU” uz turnīru Igaunijā izsaukti Rihards Cimermanis, Reinis Petkus, Mārtiņš Mežulis, Andrejs Kostjuks, Kristaps Millers, Rihards Paškausks, Artjoms Ogorodņikovs, Rimants Zeilis, Ričards Bernhards.

Par Latvijas klubu izlases galveno treneri šajā turnīrā ir nozīmēts HK “Zemgale/LLU” galvenā trenera asistents un Jelgavas Ledus sporta skolas treneris Valērijs Kuļibaba.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē