20.6 °C, 2 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeUz Rīgas-Jelgavas šosejas atļautais ātrums palielināts līdz 100 kilometriem stundā
Uz Rīgas-Jelgavas šosejas atļautais ātrums palielināts līdz 100 kilometriem stundā
06/05/2021

Vairākos valsts galveno ceļu posmos, tostarp uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas robežas līdz satiksmes pārvadam Jelgavas apvedceļā, atļautais braukšanas ātrums palielināts līdz 100 kilometriem stundā, informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.

Atļautais braukšanas ātrums līdz 100 kilometriem stundā palielināts arī uz Tallinas šosejas, Daugavpils šosejas, valsts galvenā autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža, uz valsts galvenā autoceļa Rēzeknes apvedceļš un uz valsts reģionālā autoceļa Tīnūži–Koknese. Ceļazīmes ar atļauto maksimālo braukšanas ātrumu šajos posmos tiks uzstādītas līdz 8. maijam. Jāņem vērā, ka zīmes ar braukšanas ātrumu informē par maksimālo atļauto ātrumu, bet faktiskais braukšanas ātrums autovadītājam jāizvēlas, izvērtējot situāciju uz ceļa, braukšanas apstākļus un savas prasmes. Tāpat jāatgādina, ka apdzīvotās vietās, pirms gājēju pārejām, krustojumos, kā arī remontdarbu posmos paredzēts cits ātruma režīms.

 

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VSIA “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē “Waze”.

 
 
Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs
 
Informācija: Latvijas Valsts ceļi”