15.1 °C, 1 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUz sarunu par pieaugšanu aicina pusaudzes un viņu vecākus
Uz sarunu par pieaugšanu aicina pusaudzes un viņu vecākus
06/02/2020

Turpinot nodarbību ciklu “Veselības studija ģimenes labsajūtai”, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 12. februārī rīko bezmaksas nodarbību “Sarunas par pieaugšanu”. Pulksten 16 uz sarunu ar ārsti rezidenti, “Māmiņu kluba” eksperti Katrīnu Puriņu-Liberti aicinātas 9 līdz 13 gadus vecas meitenes, bet pulksten 17.30 – meiteņu vecāki. 

ZRKAC informē, ka K.Puriņa-Liberte ar meitenēm runās par pieaugšanu, par izmaiņām organismā, kā saprast pārmaiņas savā ķermenī, kas notiek gan fiziskā, gan emocionālā ziņā. Mazliet arī nodarbībā tiks runāts par attiecību veidošanu reālajā un virtuālajā vidē.

 

Bet pulksten 17.30 uz sarunu aicināti meitu vecāki, lai kopā ar eksperti pārrunātu vecākiem aktuālus jautājumus – kā runāt ar meitu par seksuālo un emocionālo veselību, par attiecību veidošanu, par vecāku piemēru pusaudžu veselīgas attīstības veidošanā. Kādi jautājumi meitenes varētu interesēt un kādas ir vecāku iespējamās atbildes.

 

Nodarbībām var pieteikties un sīkāku informāciju iegūt, zvanot pa tālruni 63082101, 63012158, 29222737 vai, rakstot pa e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv.

 

Jāpiebilst, ka 20. februārī ZRKAC uz nodarbību “Sarunas par pieaugšanu” ar ārsti Karlīnu Elksni aicinās 13 līdz 15 gadus vecus zēnus un viņu vecākus.

Nodarbības cikls “Veselības studija ģimenes labsajūtai” ir viena no projekta “Kompleksu  veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” aktivitātēm.

 

 

Foto: facebook.com/ @perlumamma.lv

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē