12 °C, 1.1 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Uzdošanas galvā ko rēķināt” jeb kā mācījās senāk?
“Uzdošanas galvā ko rēķināt” jeb kā mācījās senāk?
01/10/2019

Jauna izstāde un iespēja neparastai mācību stundai bibliotēkā Oktobrī Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītavā ikvienam interesentam piedāvājam seno mācību grāmatu izstādi “Uzdošanas galvā ko rēķināt” – 19. gadsimta un 20. gadsimta sākuma Latvijā izmantotas mācību grāmatas dažādu mācību priekšmetu apguvei – valodas mācība, mūzika, ģeogrāfija, matemātika, vēsture…

Izstādi veido bibliofila Jāņa Vilka seno mācību grāmatu kolekcija, kurā ir vairāk nekā 50 dažādu izdevumu, kā arī brīvpieejā apskatāmas dažādas senas un mūsdienu mācību grāmatas no bibliotēkas krājuma. Bibliotēkas telpās ikvienam interesentam ir iespēja apskatīt daļu J. Vilka kolekcijas mācību līdzekļu, taču, lai iepazītos ar plašāku izdevumu klāstu un to saturu, aicinām skolēnus, pedagogus un citas interesentu grupas pieteikties uz nelielu ekskursiju–bibliotekāro stundu Baibas Īvānes-Kronbergas vadībā. Tā būs iespēja saistošā veidā iepazīties ar dažādiem aizgājušo laiku mācību līdzekļiem un izmēģināt arī uz savas ādas, vai mācīties tā, kā agrāk, ir viegli vai grūti!

Lai pieteiktos uz ekskursiju-biblitekāro stundu, aicinām sazināties ar Baibu Īvāni-Kronbergu pa tālruni 26367743 vai elektroniski baiba.ivane-kronberga@biblioteka.jelgava.lv. Vairāk šeit.