21.4 °C, 1.1 m/s, 76.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzmanību maršruta Jelgavas autoosta – Auces stacija pasažieriem
Uzmanību maršruta Jelgavas autoosta – Auces stacija pasažieriem
01/02/2021

Pasažierus, kuri 29. janvārī pulksten 13.10 braukuši maršrutā Jelgavas autoosta – Auces stacija, lūdzam novērot veselības stāvokli un simptomu parādīšanās gadījumā vērsties pie sava ģimenes ārsta, aicina Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 29. janvārī pulksten 13.10 braucis ar autobusu maršrutā Jelgavas Autoosta – Auces stacija.

 

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

 

Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

 

Līdz 7. februārim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

 

Uzzini vairāk: www.spkc.gov.lv.

 

 

Informācija sagatavota

Slimību profilakses un kontroles centrā