14.2 °C, 2.5 m/s, 94.9 %

Uzņēmējdarbība

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaJelgavas uzņēmums saņem “Lursoft” specbalvu
Jelgavas uzņēmums saņem “Lursoft” specbalvu
21/06/2023

Jelgavas uzņēmums SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” interneta žurnāla “iBizness” organizētajā mazo uzņēmumu konkursā “Biznesa lepnums 2023” ieguvis “Lursoft” specbalvu. Zemgales tehnoloģiskais centrs bija iekļuvis konkursa finālā mazo uzņēmumu kategorijā.

Konkursa mērķis ir aktualizēt tieši mazajiem uzņēmumiem aktuālos jautājumus par uzņēmējdarbības un likumdošanas vidi Latvijā, kā arī godināt mazos uzņēmumus, kas veiksmīgi darbojas savā jomā, ieviešot inovatīvus produktus vai risinājumus savā uzņēmumā.

SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” kopš 1991. gada nodarbojas ar koka māju ražošanu un būvniecību. Sākotnēji tika būvētas nelielas frēzbaļķu guļbūves, bet pašreiz galvenais darbības veids ir – koka paneļu mājas. Piešķirtā specbalva ir novērtējums, ka uzņēmums atbalsta videi draudzīgu un ilgtspējīgu būvniecību, regulāri iegulda līdzekļus uzņēmuma attīstībā, ražošanas procesa optimizācijā, uzlabošanā un darbinieku attīstībā.

Izvirzīt uzņēmumu gada balvai “Biznesa lepnums 2023” varēja gan paši uzņēmēji, gan to sadarbības partneri. Lai noteiktu, kuri uzņēmumi šogad saņems “Biznesa lepnuma” titulu, visus saņemtos pieteikumus izvērtēja žūrija – SIA “Lursoft”, Latvijas Biznesa savienības, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” un komunikāciju aģentūras “A. W. Olsen & Partners” pārstāvji.