20.1 °C, 3.8 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaUzņēmējdarbības Gada balvai pieteikti 14 Jelgavas uzņēmumi
Uzņēmējdarbības Gada balvai pieteikti 14 Jelgavas uzņēmumi
19/10/2022

Jelgavas pašvaldības konkursam “Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2022” pieteikti 14 pretendenti. Šobrīd pretendenti tiek izvērtēti, un konkursa uzvarētāji svinīgā pasākumā tiks apbalvoti 24. novembrī.

Konkurss ir iespēja pateikt paldies uzņēmējiem, novērtējot ne tikai viņu devumu pilsētas ekonomikas attīstībā, bet arī uzņēmumu preču vai pakalpojumu nodrošināšanu ikdienā, attieksmi pret klientiem un uzņēmumu reputāciju. Jāatgādina, ka pretendentus konkursam ikviens varēja izvirzīt līdz 30. septembrim.

 

Konkursā uzņēmumi tiek vērtēti trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 1 līdz 10, uzņēmumus ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50 un uzņēmumus, kuros darbinieku skaits pārsniedz 51.

 

Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtē konkursa komisija. Katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiek vērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā tiek attīstīti inovatīvi produkti un pakalpojumi, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā.

 

Jāpiebilst, ka uzvarētāji lielo uzņēmumu grupā saņems naudas balvu 1000 eiro, vidējie uzņēmumi – 500 eiro, bet mazie uzņēmumi saņems naudas balvu 300 eiro.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvadē