17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbības pieredzi nodos iedvesmas pasākumā “LŪST VAI PLĪST”
Uzņēmējdarbības pieredzi nodos iedvesmas pasākumā “LŪST VAI PLĪST”
12/10/2018

19. oktobrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubatorā notiks trešais “LŪST VAI PLĪST” pasākums, kurā trīs uzņēmēji dalīsies katrs ar savu pieredzes stāstu uzņēmējdarbībā – veiksmes vai neveiksmes piemēru. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties LIAA mājas lapā.

Ar savu pieredzi uzņēmējdarbībā dalīsies Jelgavas uzņēmējs Juris Griķis, kurš ir uzņēmuma “Nakts Mēbeles” vadītājs, mēbeļu dizainers, zīmolu “Pils Matrači”, “Heavens” un “Nakts Mēbeles” autors, atklājot, kā nebaidīties doties uz priekšu arī pēc piedzīvotām neveiksmēm. Savu stāstu par jauna zīmola radīšanu atklās uzņēmēja no Siguldas – Iveta Mazīte. Iveta ir zīmēšanas piederumu zīmola “Drawies” radītāja, kura savu uzņēmumu izveidojusi, pateicoties iekšējai misijai radīt produktu, kas atrisinātu kādas cilvēku grupas problēmas. Uzņēmējus domāt plašāk rosinās kalnu ultramaratonists Mārtiņš Zvīdriņš, kurš radījis profesiju pats sev un plašāk pazīstams kā “mākoņskrējējs” jeb “sajūtu inženieris”. Mārtiņš iepazīstinās ar savu grāmatu “#Fudzi161km” un to kāds ceļš tika veikts līdz tās izdošanai.

 

“Neveiksmes jeb neizdošanās ir iespēja saskatīt pieļautās kļūdas vai atklāt citus ceļus savu mērķu sasniegšanai. Uzņēmuma attīstībā ceļš nekad nebūs lineārs, tas noteikti būs ar kāpumiem un kritumiem. Pasākums “LŪST VAI PLĪST” veidots ar domu, lai iedvesmotu uzņēmējus nebaidīties no neveiksmēm, bet gan pieņemt tās kā labu mācību, lai spētu attīstīties. Būtiski ir ieklausīties profesionāļu pieredzē, aizgūt sev būtisko un nepieļaut līdzīgas kļūdas, bet gan mācīties no tām,” aicina Ņikita Kazakevičs, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs.

 

Pasākums “LŪST VAI PLĪST” notiks piektdien, 19. oktobrī plkst. 16.00 LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā, Peldu ielā 7 (5. stāvā), Jelgavā. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties mājas lapā www.liaa.gov.lv sadaļā “Pasākumi”: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/pasakums-lust-vai-plist-jelgava-19-okt-2018

 

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta ERAF “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

 

Papildu informācija:

Renāte Bērante

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora

Projektu vadītāja

Mob. tālr.: +371 28661058

E-pasts: renate.berante@liaa.gov.lv

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā