6 °C, 4.4 m/s, 50 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaUzņēmēji aicināti piedalīties digitalizācijas treniņos
Uzņēmēji aicināti piedalīties digitalizācijas treniņos
26/01/2024

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) aicina uzņēmējus, kas vēlas spert nākamo soli pretim attīstībai, piedalīties kickstart treniņos. Tās ir praktiskas apmācības, kas palīdz uzņēmumiem izprast, kas ir digitalizācija un, kā tās iespējas izmantot biznesa attīstībā.

Šādu treniņu auditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuri vēlas uzsākt uzņēmuma digitālo transformāciju, kā arī izmantot ES atbalsta programmas finansējumu digitālās transformācijas uzsākšanai.

Plānots, ka kickstart treniņi norisināsies martā, Jēkabpilī. Apmācības notiks 4 praktiskās nodarbībās, kurās dalībniekiem būs iespēja:

  • analizēt sava uzņēmuma biznesa procesus, kuros digitalizācijas pasākumus plāno uzsākt vai turpināt;
  • noteikt uzņēmuma attīstības virzienus, pilnveidojot un optimizējot procesus, izmantojot piemērotākos digitalizācijas rīkus;
  • saņemt ekspertu ieteikumus, kā veiksmīgāk realizēt digitalizācijas projektus;
  • iedvesmoties no citu uzņēmumu pieredzes stāstiem.

ZPR norāda, ka pasākums ir bez maksas. Apmācību datumi un konkrēta norises vieta tiks precizēta pēc grupu nokomplektēšanas. Pieteikties digitalizācijas treniņiem var ŠEIT.

Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Plašāka informācija par projektu pieejama ŠEIT.