30.7 °C, 3.4 m/s, 37.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaUzņēmēji aicināti uz bezmaksas praktisko semināru par robotu ieviešanu ražošanā
Uzņēmēji aicināti uz bezmaksas praktisko semināru par robotu ieviešanu ražošanā
25/11/2022

Automatizācijas un robotizācijas uzņēmums “ELIGENT” 6. decembrī pulksten 9 Jelgavas Biznesa inkubatorā Peldu ielā 7 rīko semināru, kurā stāstīs par robotu tipiem, transporta robotu ieviešanu, drošības un ekonomiskajiem ieguvumiem. Būs iespēja redzēt arī robotus klātienē un apspriest aktuālos ražošanas vai biznesa izaicinājumus, kurus iespējams atrisināt ar automatizācijas palīdzību. Seminārs ir bez maksas, taču tam iepriekš jāreģistrējas, jo vietu skaits ierobežots.

“Arvien vairāk ražotāju pievēršas automatizācijai, lai saglabātu konkurētspēju globālajā tirgū. Mazi un lieli uzņēmumi tagad arvien vairāk paļaujas uz robotizētu automatizāciju, lai atbrīvotu cilvēkus no rutīnas uzdevumiem un palielinātu produktivitāti. Uzņēmums “ELIGENT” sadarbībā ar “JK ENERGO” ir ieviesuši Latvijā jau vairāk kā 30 autonomi strādājošus robotus un vēlas dalīties ar iegūto pieredzi un zināšanām,” stāsta uzņēmuma pārstāvis Toms Mols, aicinot uzņēmējus izmantot iespēju un piedalīties seminārā.  

 

Semināra laikā dalībnieki varēs uzzināt par robotu tipiem un to pielietojumu dažādās nozarēs – no loģistikas, koka un metāla apstrādes līdz pārtikas rūpniecībai un laboratorijām. Būs iespēja redzēt drošības un produktivitātes ieguvumus pēc automatizētu procesu ieviešanas, kā arī uzzināt par Latvijā un Eiropas Savienībā pieejamiem finansējuma instrumentiem, kas ļauj uzņēmumiem digitalizēties. Tāpat seminārā tiks skaidroti priekšnoteikumi, lai robotu ieviešana būtu ekonomiski pamatota un sekmīga.

 

Klātienē būs apskatāms autonomi braucošs transporta robots un kolaboratīvais robots, kuri var būt nenogurstoši palīgi ražojošam uzņēmumam.

 

Lai piedalītos praktiskajā seminārā, interesentiem iepriekš jāreģistrējas https://forms.gle/hokxSrqaR8qANfUA6, jo vietu skaits ir ierobežots.

 

SEMINĀRA PROGRAMMA

 

 

Foto un informācija: SIA “ELIGENT”