25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaUzņēmēji tiekas LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā Jelgavā
Uzņēmēji tiekas LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā Jelgavā
27/04/2022

Šodien, 27. aprīlī, Jelgavā norisinājās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales biznesa kluba pasākums uzņēmējiem.

Pasākumu organizēja LTRK Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar AS “Eco Baltia”. Organizatori norāda, ka “Pēdējos divus gadus Latvijas ekonomika ir piedzīvojusi vairākus satricinājumus – tikko kā Covid-19 radītā krīze tuvojās beigām, sākās Krievijas karš Ukrainā, kas nenoliedzami ietekmē ekonomiku ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā kopumā. Neskatoties uz kārtējiem izaicinājumiem, uzņēmējdarbība neapstājas – jāspēj pielāgoties jaunajiem apstākļiem un neļauties krīzes radītajiem kaitējumiem.” Tāpēc uzņēmēji pulcējās pasākumā, lai diskutētu par aktuālo situāciju uzņēmējdarbībā, investīciju piesaistē un turpmāko rīcību krīzes apstākļos, kā arī pārrunāja, kādas ir nākotnes perspektīvas Latvijas uzņēmējdarbības vidē.

 

Dienas laikā pasākuma dalībnieki apmeklēja Jelgavā darbojošos ražošanas uzņēmumus – AS “PET Baltija” un “Aquatica” Marmite.

 

Latvijas Lauksaimniecības universitātē pasākuma dalībniekus uzrunāja LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška, LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Uzrunājot klātesošos Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš aicināja uzņēmējus būt vienotiem un atbalstošiem dažādos jautājumus, kas saistīti ar šī brīža aktualitātēm, tajā skaitā energoefektivitātes risinājumiem uzņēmējdarbībā. Tāpat priekšsēdētājs A.Rāviņš dalījās ar pašvaldības pieredzi, kā tiek pilnveidots pakalpojumu nepārtrauktības nodrošināšanas plāns un aicināja arī klātesošos uzņēmējus izstrādāt iekšējos procesus tā, lai neparedzētās situācijas uzņēmums varētu turpināt savu darbību ierastajā kārtībā un sniegt pakalpojumus iedzīvotājiem.

 

Par Jelgavas attīstības plānošanu un aktuālajiem investīciju projektiem stāstīja Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte. Latvijas Lauksaimniecības universitātes studiju prorektors Aigars Laizāns iepazīstināja ar universitātes attīstības plāniem, bet AS “Eco Baltia” grupas uzņēmuma “PET Baltija” valdes priekšsēdētājs Salvis Lapiņš klātesošajiem izklāstīja par Covid-19 un pret Krieviju vērsto sankciju ietekmi uz Latvijas ekonomiku un uzņēmējdarbību. Tāpat par LTRK aktualitātēm stāstīja valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē