23.7 °C, 3.8 m/s, 78.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsUzpucējies un pavadi veco gadu ar skrējienu!
Uzpucējies un pavadi veco gadu ar skrējienu!
05/12/2022

26. decembrī pulksten 12 Pasta salā notiks Vecgada skrējiens, kurā piedalīties aicināts ikviens interesents bez vecuma un dzimuma ierobežojuma. Skrējiena mērķis ir aktīvi pavadīt brīvo laiku un aizvadīt veco gadu. Dalībnieki aicināti ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, kā arī padomāt par svētku laikam atbilstošiem akcentiem tērpā.

Dalībnieku pulcēšanās būs Pasta salā pie airēšanas bāzes. Distance paredzēta trīs apļi, bet ģimenēm ar bērniem – viens aplis. Pirms došanās trasē būs kopīga iesildīšanās. Tāpat dalībniekus sagaidīs svētku atmosfēra, silta tēja un pārsteigumi. Skrējienam iepriekš nav jāpiesakās.

 

“Lai uzsāktu jaunu apņemšanos, nav jāgaida ne jauns gads, ne jauns mēnesis, pat ne jauna nedēļa. Otrie Ziemassvētki ir brīnišķīgi piemērots laiks sportiskai aktivitātei – tā ne tikai uzlabos veselību pēc vairāku dienu našķošanās, bet arī var kļūt par jauku ģimenes kopā būšanas notikumu,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko, piebilstot, ka tas ir labs sākums tam, lai fiziskas aktivitātes iekļautu savā ikdienā.

 

Noslēdzoties skrējienam, dalībnieki tiks apbalvoti vairākās nominācijās, piemēram, “Stilīgākais rūķis”, “Stilīgākā Sniegbaltīte”, “Spožākais dalībnieks” un “Kuplākā ģimene”.

 

Pasākumu rīko Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

 

Foto: Jelgavas Sporta servisa centrs