18.4 °C, 3.7 m/s, 82.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzsāks Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcijas 2.kārtu
Uzsāks Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcijas 2.kārtu
18/06/2013

No 19.jūnija Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcijas 2.kārtas darbu ietvaros satiksmei tiks slēgts bulvāra posms no Lielās ielas līdz iebrauktuvei uz viesnīcas "Jelgava" maksas stāvlaukumu. Būvdarbu laikā paredzēts rekonstruēt esošo ielas brauktuvi un gājēju ceļu, izbūvēt automašīnu stāvvietas brauktuves malās, kā arī izbūvēt lietus ūdens un saimnieciskās kanalizāciju posmus, sakaru kanalizāciju pašvaldības vajadzībām, ielu apgaismojumu un labiekārtot pieguļošo teritoriju.

Klikšķināt, lai atvērtu

No 19.jūnija Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcijas 2.kārtas darbu ietvaros satiksmei tiks slēgts bulvāra posms no Lielās ielas līdz iebrauktuvei uz viesnīcas “Jelgava” maksas stāvlaukumu. Būvdarbu laikā paredzēts rekonstruēt esošo ielas brauktuvi un gājēju ceļu, izbūvēt automašīnu stāvvietas brauktuves malās, kā arī izbūvēt lietus ūdens un saimnieciskās kanalizāciju posmus, sakaru kanalizāciju pašvaldības vajadzībām, ielu apgaismojumu un labiekārtot pieguļošo teritoriju.
 
Būvdarbu laikā piekļūšana viesnīcas stāvlaukumam organizēta pa Lielo ielu, Pasta ielu, Krišjāņa Barona ielu, Uzvaras ielu, Ausekļa ielu, tālāk pa Jāņa Čakstes bulvāri, uz kura uzstādītas dzīvojamās zonas zīmes ar atbilstošiem ierobežojumiem.
 
Ceļa darbu zonā transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, tāpēc izveidotas stāvvietas Lielā ielā labā malējā joslā virzienā no J.Čakstes bulvāra līdz Uzvaras ielas krustojumam. Stāvēšanas ilgums ierobežots līdz 1 stundai.
 
Lielās ielas rekonstrukcijas darbu ietvaros ir slēgts Uzvaras ielas posms no Lielās ielas līdz iebrauktuvei pie ēkas Uzvaras ielā 2A.
Slēgtā posma apbraucamais ceļš ir organizēts: pa Lielo ielu, Pasta ielu, kur posmā no Lielās ielas līdz Kr.Barona ielai ir organizēta divvirzienu satiksme, pa labi uz Kr.Barona ielu līdz Uzvaras ielai. Kr.Barona iela no Pasta ielas virzienā uz Uzvaras ielu būs vienvirziena. Lai nodrošinātu piebraukšanu objektiem slēgtajā ielas posmā, Uzvaras ielā no Kr. Barona ielas līdz iebrauktuvei pie ēkas Nr2A ir organizēta divvirzienu satiksme.
 
31.maijā Jelgavas pilsētas dome noslēdza būvdarbu līgumu ar SIA „Ceļu būvniecības sabiedrību „IGATE””, pakalpojumu līgumus par būvuzraudzību ar SIA „Jurēvičs un partneri” un autoruzraudzību – ar SIA „3C” par Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcija Jelgavā, 2.kārtu.
 
Saistītie raksti:
Satiksmes organizācija Lietuvas šosejas rekonstrukcijas darbu laikā
Atvērs Lielo ielu no Pasta līdz Mātera ielai; slēgs Uzvaras ielas posmu
 

Informāciju sagatavoja
JPPI „Pilsētsaimniecība”