22.9 °C, 4.1 m/s, 89.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaUzstādīti jauni foto objekti – svētku pastkartes
Uzstādīti jauni foto objekti – svētku pastkartes
18/05/2021

Tuvojoties Jelgavas pilsētas svētkiem, Jāņa Čakstes bulvārī uz promenādes skatu platformas un Hercoga Jēkaba laukumā uzstādīti jauni foto objekti – svētku pastkartes, aicinot iedzīvotājus un pilsētas viesus uzņemt fotomirkļus sev par piemiņu vai kā sveicienu Jelgavai tās 756. jubilejā.

Lielformāta pastkaršu rāmji īpaši noformēti pilsētas svētku tematikā, iekļaujot tajos pilsētas krāsas, panorāmas siluetu, skaitli “756” un saukli “Mēs esam Jelgava”. Svētku pastkartes ir atšķirīgas viena no otras, tāpēc ikviens aicināts apmeklēt un nofotografēties pie abām. Lai dalītos priekā vai nosūtītu sveicienu Jelgavas pilsētai tās dzimšanas dienā, foto, kas uzņemti izmantojot pastkaršu rāmjus, var ievietot sociālajos tīklos, pievienojot tēmturus #MesEsamJelgava un #Jelgavai756.

 

Svētku pastkartes uzstādītas, rotājot Jelgavu svētkiem. Dekoru izvietošana turpinās vēl šonedēļ, pilsētā uzstādot Jelgavas karogus, dekorus apgaismes balstos, kā arī jaunus gaismas objektus. Arī iedzīvotāji aicināti izrotāt savas mājas, logus vai balkonus pilsētas svētkiem par godu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē