18.8 °C, 1.3 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaUzvaras ielas un Jāņa Čakstes bulvāra daudzdzīvokļu māju iekšpagalmā demontē neatbilstošos un bīstamos labiekārtojuma elementus
Uzvaras ielas un Jāņa Čakstes bulvāra daudzdzīvokļu māju iekšpagalmā demontē neatbilstošos un bīstamos labiekārtojuma elementus
08/07/2022

Pilsētā pakāpeniski veic neatbilstošo un bīstamo labiekārtojuma elementu – soliņu, rotaļu vai aktīvās atpūtas iekārtu, noņemšanu, kas atrodas uz pašvaldības īpašumā esošas zemes. Darbi norisinās atbilstoši pavasarī izstrādātajam plānam.

Šobrīd notiek nolietoto un bīstamo aktīvās atpūtas iekārtu un labiekārtojumu elementu noņemšana daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Uzvaras iela 4 un 6 un Jāņa Čakstes bulvāris 9, 11 un 13 iekšpagalmā. Šajā iekšpagalmā demontēti trīs soliņi, kuru vietā jau uzstādīti divi jauni soliņi. Papildus demontēti četri veco soliņu pamati bez sēžamās daļas. Demontēti divi metāla basketbola grozi, kuru vietā plānots uzstādīt vienu jaunu. Vēl šajā pagalmā plānots noņemt citus nolietojošos metāla un betona elementus.

 

Šogad arī plānots demontēt rotaļu iekārtu vai labiekārtojuma elementus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju  Pasta iela 35B, Loka maģistrāle 15A un Loka maģistrāle 3 iekšpagalmos.

 

Par konstatētām bīstamības pazīmēm vai bojājumiem kādā no bērnu rotaļu vai aktīvās atpūtas laukumiem, kā arī iekšpagalmos esošiem labiekārtojuma elementiem iedzīvotāji aicināti nekavējoties informēt Pašvaldības operatīvās informācijas centru pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”