15.1 °C, 1.4 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaUzvaras parks bērnu atpūtas un rotaļu laukuma izbūves laikā apmeklētājiem slēgts
Uzvaras parks bērnu atpūtas un rotaļu laukuma izbūves laikā apmeklētājiem slēgts
16/11/2020
Uzvaras parkā sākta būvprojekta “Bērnu atpūtas un rotaļu laukuma izbūve Uzvaras parkā, Jelgavā” realizācija un objekts nodots būvuzņēmējam SIA “Alejas Projekti”. Parka teritorijā iecerēts izveidot izglītojošu un tematisku rotaļu laukumu bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 12 gadiem ar iespēju veikt fiziskas un attīstošas aktivitātes, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”.
Parkā līdz 2021. gada 25. maijam tiks veikti būvdarbi, un uz šo laiku parks apmeklētājiem būs slēgts. Šobrīd parka teritorija ir norobežota, bet automašīnu stāvlaukums, ko izmanto Jelgavas sporta skolas dalībnieki, būs pieejams. Vienlaikus ar rotaļu laukuma izbūvi, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” realizēs sakaru kanalizācijas izbūves darbus, lai Uzvaras parkā pēc laukuma būvdarbiem varētu ierīkot videonovērošanu.

 

Laukumā tiks izvietotas gan sērijveida, gan individuāla dizaina iekārtas, kas simbolizē Latvijas dabas vērtības gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, popularizējot Latvijas mežos satopamos mazos un vidējos dzīvniekus. Aktīvajās zonās atbilstoši katrai vecuma grupai plānots izvietot fizisko aktivitāšu veicinošas ierīces un elementus. Savukārt izziņas zonās paredzēti elementi un ierīces, kas veicina emocionālo un sensoro attīstību.

  

Būvprojekta izstrādātājs: Ainavu arhitektūras birojs SIA “Veido vidi”; būvniecības procesa vadītājs: Jelgavas pilsētas dome; būvdarbu veicējs: SIA “Alejas Projekti”.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”