15.2 °C, 2.9 m/s, 73.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVairākās grantētajās ielās ieklāts melnais segums
Vairākās grantētajās ielās ieklāts melnais segums
14/08/2019

Ar mērķi pagarināt grants seguma ielu kalpošanas laiku un vienlaikus nodrošināt komfortablus braukšanas apstākļus vairākās pilsētas grantētajās ielās tiek veikta divkārtu virsmas apstrāde. Pēc šīs tehnoloģijas ielu uzturēšanas darbi jau paveikti Atmodas un Spāru ielā, bet tie vēl notiks Emīla
Dārziņa, Stadiona un Parka ielā.

Dubultā virsmas apstrāde ir ceļu uzturēšanas veids, kas tiek pielietots atsevišķās pilsētas grants seguma ielās. Virsmas apstrādei pēc šīs tehnoloģijas ir vairāki ieguvumi – tā palīdz novērst grants ceļa putēšanu, nodrošina komfortablākus braukšanas apstākļus, kā arī samazina ielu uzturēšanas izmaksas, jo iela regulāri nav jāgreiderē. Šī seguma kalpošanas laiks atkarībā no daudziem faktoriem ir līdz pieciem gadiem.

 

Jāpiebilst, ka šovasar melnais segums jau ieklāts Atmodas ielas posmā no Vēja ceļa līdz Meiju ceļam, kā arī Spāru ielas posmā no 62. nama līdz Gatves ielai. Bet vēl būvdarbi norisināsies Stadiona ielā, Emīla Dārziņa ielas posmā no Kļavu ielas līdz Rūpniecības ielai un Parka ielas posmā no Garozas ielas līdz Rasas ielai. Ielu uzturēšanas darbu laikā šajās vietās var būt noteikti satiksmes ierobežojumi.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē