17.6 °C, 1.7 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeVairākās ielās pilsētā noteikti jauni automašīnu stāvēšanas ierobežojumi
Vairākās ielās pilsētā noteikti jauni automašīnu stāvēšanas ierobežojumi
07/07/2022

Atbilstoši Jelgavas domes Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem turpinās satiksmes drošības uzlabošana pilsētā. Lai nodrošinātu ielu caurbraucamību un to sezonālo uzkopšanas darbu veikšanu – ielu mehanizēto tīrīšanu, lapu savākšanu vai sniega tīrīšanu –, uzstādot ceļa zīmi “Apstāties aizliegts”, mainīta satiksmes organizācija Pulkveža Oskara Kalpaka ielas, Vecpilsētas ielas, Dobeles šosejas, Asteru ielas, Skolotāju ielas, Vīgriežu ielas un Palīdzības ielas posmos.

Pulkveža Oskara Kalpaka ielā no Lielās ielas līdz Svētes ielai automašīnas nedrīkst apstāties un stāvēt ielas abās pusēs. Ielas posmā uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”.

 

 

Vecpilsētas ielā virzienā no Krišjāņa Barona ielas uz Jāņa Asara ielu 115 metru garumā automašīnas nevar apstāties un stāvēt ielas pāra numuru pusē – uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmi.

 

 

Dobeles šosejas krustojumā ar Saldus ielu brauktuves labajā pusē uzstādīta ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts”, līdz ar to šajā ielas posmā automašīnām apstāties un stāvēt ir aizliegts.

 

 

Asteru ielā no Nr.8 līdz Aspazijas ielai pagarināts posms, kur automašīnām apstāties un stāvēt aizliegts trešdienās no pulksten 9 līdz 15 – tur uzstādīta ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmi. Iepriekš šis ierobežojums bija noteikts Asteru ielas posmā no Māras ielas līdz Asteru ielai Nr.8.

 

 

Skolotāju ielā pie Dambja ielas krustojuma līdz stāvlaukumam pie Nodarbinātības valsts aģentūras uzstādīta ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts”, līdz ar to tur automašīnām aizliegts apstāties un stāvēt.

 

 

Pulkveža Oskara Kalpaka ielā gar ēku Nr.35 – posmā no Zirgu ielas līdz Stacijas ielai – katra mēneša 7. un 19. datumā no pulksten 9 līdz 15 automašīnas nedrīkst apstāties un stāvēt. Uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmēm.

 

 

Vīgriežu ielā no Kārklu ielas līdz Kastaņu ielai automašīnas nedrīkst apstāties un stāvēt ēku pāra numuru pusē, savukārt nepāra numuru pusē nedrīkst apstāties un stāvēt katra mēneša 7. un 19. datumā no pulksten 9 līdz 15. Tur uzstādīta ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmi.

 

 

Palīdzības ielā no Zemgales prospekta līdz Sliežu ielai jaunrades nama “Junda” pusē ir pārcelta ceļa zīme Nr.327 “Stāvēt aizliegts” no “Jundas” uz Sliežu ielas krustojumu.

 

 

Savukārt otrā pusē uzstādīta ceļa zīme Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmēm, kas nosaka – automašīnas nedrīkst tur apstāties un stāvēt katra mēneša 7. un 19. datumā no pulksten 9 līdz 15.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”