24.7 °C, 3.7 m/s, 45.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeVairākās vietās pilsētā – izmaiņas satiksmes organizācijā
Vairākās vietās pilsētā – izmaiņas satiksmes organizācijā
06/08/2021

Lai uzlabotu satiksmes drošību, saskaņā ar Jelgavas valstspilsētas domes Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem jūlijā ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā Pasta ielā, Loka maģistrāles iekšpagalmos, kā arī Loka maģistrāles un Aviācijas ielas aplī, kur izvietotas ceļa zīmes ar braukšanas shēmu kravas transportam.

Paplašinot transporta novietošanas iespējas Jelgavas poliklīnikas klientiem, Pasta ielas posmā no Pasta ielas 32 līdz Sudrabu Edžus ielai darba dienās un sestdienās no pulksten 7 līdz 19 drīkst novietot transportlīdzekļus tikai ar SIA “Jelgavas poliklīnika” atļaujām. Ārpus minētā laika transportlīdzekļus var novietot jebkurš bez laika ierobežojuma. Zīmes izvietotas uz noteiktu laiku – līdz projekta “Jelgavas poliklīnikas ēkas fasādes vienkāršotā atjaunošana – norobežojošo konstrukciju energoefektivitātes paaugstināšana” īstenošanai, kas plānota 2022. gada jūnijā.

 

 

Satiksmes organizācijas izmaiņas ieviestas arī Loka maģistrāles iekšpagalmos pie daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Nr.15A, 7A, 3. Tur uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar papildzīmi Nr.812 “Darbības zona”, bet ielu apmales marķētas ar ceļa apzīmējumu Nr.943 jeb nepārtrauktu dzeltenu līniju. Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz iedzīvotāju sūdzībām, ka stāvēšanai novietotie transportlīdzekļi traucē pārvietoties gājējiem un citiem transportlīdzekļiem.

 

 

Ņemot vērā vairākus Loka maģistrāles un Aviācijas ielas rotācijas apļa seguma bojājumus, pirms rotācijas apļa uzstādītas ceļa zīmes Nr.709 “Braukšanas shēma” ar papildzīmi Nr.818. pirms rotācijas apļa uz Aviācijas ielu (no centra puses), kā arī no uzņēmumu izbrauktuves.

 

 

Zīmēs norādīts, kā kravas transportam, iebraucot rotācijas aplī, jāveic kustība un jānogriežas, neveicot tūlītēju manevru pa labi, bet gan izbraucot pilnu rotācijas apli un tikai tad nogriežoties vajadzīgajā nobrauktuvē.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”