13.8 °C, 6.1 m/s, 79.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVairākās vietās pilsētā mainīta satiksmes organizācija
Vairākās vietās pilsētā mainīta satiksmes organizācija
01/08/2023

Atbilstoši Jelgavas pašvaldības Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem pilsētā ieviestas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Tērvetes ielā no Aku ceļa uz Jelgavas valstspilsētas administratīvo robežu pārceltas ceļa zīmes Nr.519 “Apdzīvotas vietas sākums”. Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz to, ka pilsētā turpina attīstīties privātmāju apbūve. Lai uzlabotu privātmāju teritorijā dzīvojošo pārvietošanās drošību, nolemts samazināt atļauto braukšanas ātrumu šajā vietā.

Sliežu ielā posmā no Palīdzības ielas līdz Sporta ielai – vietā, kur iepriekš bija izvietotas pagaidu ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”, – tagad izvietotas stacionārās ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”.

Meiju ceļā 40 papildus tur esošajam ceļa apzīmējumam Nr.943 – dzeltenajai līnijai uz apmales, kas liedz novietot šajā vietā automašīnu, – uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”. Zīmes izvietotas, jo dzeltenā līnija bija nepietiekami labi uztverama.

Pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas Akadēmijas ielā 26 ir izveidota stāvvieta personām ar invaliditāti un uzstādīta ceļa zīme Nr.537 “Stāvvieta” kopā ar ceļa zīmi Nr.844 “Personām ar invaliditāti”.