Jūnija beigās Jelgavā veiktas vairākas Satiksmes kustības drošības komisijas noteiktās izmaiņas dažādās pilsētas vietās. Izmaiņas ieviestas 1. līnijā pirms krustojuma ar Dobeles šoseju, Salnas ielā un Stacijas ielā.
1.līnijā pirms krustojuma ar Dobeles šoseju uzstādīta ceļa zīme “Braukt pa labi”, nosakot tās darbības laiku no pulksten 7 līdz 22.
Salnas ielā pie ugunsdzēsības hidranta uzstādīta ceļa zīme “Stāvēt aizliegts” ar darbības zonas papildzīmi.
Stacijas ielā pagarināta transportlīdzekļu stāvēšanai atļautā zona Pasta ielas virzienā, veiktas izmaiņas ceļa zīmju “Apstāties aizliegts” ar papildzīmēm izvietojumā.