19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeVairākās vietās pilsētā šomēnes veiktas satiksmes izmaiņas
Vairākās vietās pilsētā šomēnes veiktas satiksmes izmaiņas
17/02/2022

Lai uzlabotu satiksmes drošību, pamatojoties uz Jelgavas domes Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem, šomēnes veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Dambja ielā, Vaļņu ielā, Skolotāju ielā, Riekstu ceļā un Ošu ceļā.

Vaļņu ielas posmā gar pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi “Gaismiņa” darbadienās no pulksten 7 līdz pulksten 9 un no pulksten 17 līdz pulksten 19 automašīnas var novietot uz laiku līdz 30 minūtēm, bet pārējā laikā – bez laika ierobežojuma. Izmaiņas veiktas, lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu drošu nokļūšanu izglītības iestādē. Vaļņu ielā uzstādītas ceļa zīmes Nr.537 “Stāvvieta” un papildzīmes Nr.828 “Darbības laiks” un Nr.840 “Stāvēšanas laiks”.

 

 

Turpinot uzlabot vides pieejamību, stāvlaukumā blakus Skolotāju ielai 8, kur atrodas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”,  izveidotas divas invalīdu stāvvietas. Laukumā uzstādīta ceļa zīme Nr.537 “Stāvvieta” un papildzīmes Nr.805 “Darbības zona” un Nr.844 “Invalīdiem”.

 

 

Tāpat stāvlaukumā, blakus divām invalīdu stāvvietām, izveidotas stāvvietas, kurās turpmāk automašīnas varēs novietot tikai ar Sabiedriskā centra atļaujām. Stāvlaukumā uzstādītas ceļa zīmes Nr.537 “Stāvvieta” un papildzīmes – Nr.805 “Darbības zona” un Nr.849 “Pārējā papildinformācija”.

 

 

Stāvlaukumā pie Skolotāju ielas 8 uzstādītas arī ceļa zīmes, kas darba dienās no pulksten 8 līdz pulksten 18 ierobežo stāvēšanu līdz 2 stundām, bet pārējā laikā automašīnas var novietot bez laika ierobežojuma. Uzstādītas ceļa zīmes Nr.537 “Stāvvieta” un papildzīmes Nr.828 “Darbības laiks” un Nr.840 “Stāvēšanas laiks”.

 

 

Stāvlaukumā pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Dambja ielā 2 izveidotas divas invalīdu stāvvietas, aprīkojot ar ceļa zīmēm Nr.537 “Stāvvieta” un papildzīmēm Nr. 807 “Darbības zona” un Nr.844 “Invalīdiem”.

 

 

Riekstu ceļa un Ošu ceļa krustojumā uzstādītas ceļa zīmes Nr.206 “Dodiet ceļu”, kā galveno ceļu nosakot Ošu ceļu. Atgādinām, ka šīs abas ielas iekļaujas maksimālā braukšanas ātruma ierobežojuma zonā, un maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir noteikts 30 kilometri stundā.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”