15.6 °C, 3 m/s, 84.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeVairākās vietās pilsētā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas
Vairākās vietās pilsētā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas
07/09/2021

Uzlabojot satiksmes drošību pilsētā, saskaņā ar Jelgavas valstspilsētas domes Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem, augustā ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā Pērnavas ielā, Palīdzības ielā, Pūra ceļā, Zemeņu ielā, Viskaļu ielā un Pasta un Krišjāņa Barona ielas krustojumā, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”. 

Lai Pērnavas ielā plānoti un netraucēti veiktu ielas sezonālos uzkopšanas darbus (ielu mehanizēto tīrīšanu, lapu savākšanu vai sniega tīrīšanu), Pērnavas ielā katra mēneša 8. un 22. datumā no pulksten 9 līdz 15 nedrīkst apstāties nepāra māju numuru pusē.

 

 

Savukārt, katra mēneša 6. un 20. datumā no pulksten 9 līdz 15 nedrīkst apstāties Pērnavas ielas pāra māju numuru pusē. Abās Pērnavas ielas brauktuves pusēs ir uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts” ar attiecīgajām papildzīmēm Nr.849.

 

 

Bet Palīdzības ielas posmā no Zemgales prospekta līdz Sliežu ielai – gar jaunrades namu “Junda” – maksimāli atļautais braukšanas ātrums noteikts 30 kilometri stundā.

 

 

 

Lai uzlabotu satiksmes drošību, Pūra ceļa posmā no Ķiršu ceļa līdz Miezītes ceļam un Zemeņu ielā, izbūvēti un aprīkoti ātrumvaļņi.

 

 

Tāpat augustā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Viskaļu ielā. Viskaļu un Salnas ielā uzstādītas ceļa zīmes Nr.306 “Kravas automobiļiem braukt aizliegts”, tādējādi aizliedzot šajā zonā braukt kravas automobiļiem un kravas automobiļiem ar piekabēm (puspiekabēm), kuru pilna masa ir lielāka par 3,5 tonnas, kā arī traktortehnikai. Satiksmes organizācijas izmaiņas neattiecas uz transportlīdzekļiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un speciālajiem transportlīdzekļiem, kas brauc veikt darbus zonā, kas apzīmēta ar šīm ceļa zīmēm.

 

 

 

“Pilsētsaimniecība” informē, ka šomēnes būs pabeigta jaunu gājēja pāreju izbūve Pasta ielas krustojumā ar Krišjāņa Baronu ielu pāri Krišjāņa Barona ielai. Izveidojot gājēju pārejas, pārbūvētas ielu apmales un ietvju bruģa segums, ieklāts horizontālais marķējums, bet vēl jāaprīko ar ceļa zīmēm.

 

 

Foto: “Pilsētsaimniecība”, Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē