26.3 °C, 0.4 m/s, 46.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVakar vakarā un naktī no sniega attīrīti vairāki stāvlaukumi; pulksten 10 sāk kaisīt galvenās ielas
Vakar vakarā un naktī no sniega attīrīti vairāki stāvlaukumi; pulksten 10 sāk kaisīt galvenās ielas
12/01/2021

Lai atbilstoši laikapstākļiem organizētu sniega tīrīšanu, ziemas dienests turpina sekot līdzi situācijai pilsētas ielās un uz ietvēm un meteoroloģiskajai prognozei. Beidzoties snigšanai, pulksten 10, SIA “Kulk” sāk kaisīt ar mitro sāli pilsētas galvenās un tranzīta ielas. Vakar vakarā un naktī no sniega atbrīvoti stāvlaukumi Sporta ielā 2, pie Jelgavas 5. vidusskolas un Jelgavas 4. sākumskolas, kā arī ielu malās esošās stāvvietas Zemgales prospektā, Akadēmijas ielā un Blaumaņa ielā.

Lai nodrošinātu ielu malu attīrīšanu no sniega, iedzīvotāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes “Apstāties aizliegts” ar konkrētu laiku, kad noteiktā ielas posmā automašīnu novietot nedrīkst, jo tad tiek organizēta sniega tīrīšana no ielas malām. Ja tur atstātas automašīnas, darbs ir apgrūtināts, informē Jelgavas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”.  

 

Ņemot vērā, ka vakar pa dienu sniga, ziemas dienests līdz vēlam vakaram turpināja ietvju attīrīšanu no sniega, kā arī pārtīrīti vairāki krustojumi, lai sniega vaļņi netraucētu pārvietoties gājējiem. Tāpat vakarvakarā iztīrīts Sporta ielas stāvlaukums starp jaunrades namu “Junda” un Zemgales Veselības centru, bet naktī no sniega atbrīvots stāvlaukums pie Jelgavas 4. sākumskolas un Jelgavas 5. vidusskolas, kā arī atsevišķās ielās no sniega attīrītas ielu malas.

 

Meteoroloģiskā stacija Brīvības bulvāra un Rīgas ielas krustojumā fiksējusi, ka intensīvākā snigšana ar pārtraukumiem šorīt bijusi no pulksten 5.53 līdz 8.35, ziņo Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs.

 

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka dienā nokrišņu zona turpinās virzīties pār Latvijas teritoriju, līdz ar to debesis būs apmākušās un daudzviet turpināsies snigšana, gaidāms putenis. Snigšanas rezultātā sniega segas biezums daudzviet rietumu un centrālajos rajonos palielināsies par 5–9 centimetriem. Ceļi būs apledojuši, rietumu un centrālajos rajonos uz ceļiem iespējami arī sniega sanesumi.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē