25.4 °C, 2.7 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVakcinācija šajā nedēļas nogalē ZOC ir noslēgusies
Vakcinācija šajā nedēļas nogalē ZOC ir noslēgusies
17/04/2021

Šodien, 17. aprīlī, liela mēroga vakcinācijas centrā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Kronvalda ielā 24 ap pulksten 14 noslēgusies divu dienu vakcinēšanās pēc dzīvās rindas principa. Vakcinēties pret Covid-19 interese bijusi liela un sestdien vakcīnu saņēmuši 460 iedzīvotāji.

Atsaucība no iedzīvotāju puses ir bijusi tik liela, ka izlietotas visas abām dienām centram piegādātās vakcīnas. Vakcinācija notika bez iepriekšēja pieraksta.

 

Piektdien vakcīnu saņēma ap 900 iedzīvotāju, savukārt sestdien – 460. Sākotnēji 400 vakcīnas tika paredzētas iedzīvotājiem pēc dzīvās rindas principa, bet 60 vakcīnas prioritārās grupas iedzīvotājiem. Dienas gaitā, vakcīnas, kas netika izmantotas prioritārās grupas iedzīvotājiem, tika novirzītas tiem, kas tās vēlas saņemt.

 

Jau rakstījām, ka ZOC izvietotajā liela mēroga vakcinācijas centrā pret Covid-19 piektdien un sestdien varēja vakcinēties ikviens, kurš to vēlas. Vakcinācija tiek veikta ar ražotāja “AstraZeneca” vakcīnu, un iedzīvotāji to var saņemt pēc dzīvās rindas principa, dodot iespēju vakcinēties arī ārpus prioritārajām grupām esošajiem iedzīvotājiem.

 

Jautājumu gadījumā par lielo vakcinācijas centru darbību iedzīvotāji var sazināties pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē