19 °C, 0.8 m/s, 85.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaValsts ģimnāzijas rīkos atvērto durvju dienas
Valsts ģimnāzijas rīkos atvērto durvju dienas
05/04/2021

Tuvojas mācību gada beigas, kad 6. un 9. klašu skolēniem būs jāpieņem izvēle par to, kurā izglītības iestādē turpināt mācības. Iepazīstinot ar izglītības programmu piedāvājumu topošos skolēnus, Jelgavas Valsts ģimnāzija un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija rīko atvērto durvju dienas – šoreiz video formātā –, ļaujot ikvienam pieslēgties izzinošajiem pasākumiem.

7. aprīlī pulksten 18 atvērto durvju dienu rīko Jelgavas Valsts ģimnāzija. Video, iepazīstinot ar ģimnāziju, izglītības programmām 7. un 10. klasei 2021./2022. mācību gadā, kā arī uzņemšanu šajās programmās, tiks publicēts tās mājaslapā vgim.jelgava.lv. Sīkāki apraksti par uzņemšanas kārtību, programmu apraksti, iesniegumu veidlapas un video stāsti tiks publicēti 7. aprīlī ŠEIT.

 

Savukārt 9. aprīlī pulksten 15 Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija rīkos pasākumu “Atvērtās durvis Spīdolā”. Tajā tiks piedāvāta aktuālākā informācija par skolu, tiešsaistes tikšanās ar skolēniem un skolas vadību, kā arī virtuāla ekskursija. Pasākuma laikā varēs uzdot jautājumus. Tiešraide būs pieejama ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē