16.8 °C, 1.8 m/s, 95.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaVar saņemt bezmaksas attālinātu jurista konsultāciju
Var saņemt bezmaksas attālinātu jurista konsultāciju
18/05/2020

Lai veicinātu ikviena iedzīvotāja informētību par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību ārkārtējās situācijas apstākļos, kā arī nodrošinātu juridisku atbalstu strīdu risināšanā un iespējamo seku novēršanā, no 18. līdz 29. maijam darba dienās no pulksten 10 līdz 16 ikviens var saņemt bezmaksas attālinātu jurista konsultāciju.

Bezmaksas juridiskās konsultācijas sniedz augsti kvalificēti juristi, un konsultēties var par šādām tēmām: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, cietušo tiesības, darba tiesības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process.

 

Lai saņemtu konsultāciju, norādītajā laikā jāzvana pa bezmaksas informatīvo tālruni 116006 vai jāraksta, izmantojot tiešsaistes konsultāciju rīku interneta vietnē www.cietusajiem.lv.           

 

Pirms konsultācijas ļoti svarīgi ir noformulēt savu jautājumu un konsultācijas laikā atrasties telpās, nodrošinot iespēju pierakstīt svarīgo informāciju.

Attālinātās juristu konsultācijas organizē Juridiskās palīdzības administrācija, piesaistot juridiskās palīdzības sniedzējus, ar kuriem ir noslēgts juridiskās palīdzības līgums.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē