26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVaris Vētra ar koncertu Jelgavā prezentēs savu jauno albumu
Varis Vētra ar koncertu Jelgavā prezentēs savu jauno albumu
05/04/2013

Trešdien, 10.aprīlī, pulksten 19, Jelgavas kultūras namā ar koncertu „Viena mirkļa dēļ…” viesosies dziesmu autors un dziedātājs Varis Vētra. Koncertā skanēs mākslinieka jaunā albuma 15 oriģinālkompozīcijas, kā arī dziesmas no pirmā albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt”. Biļešu cenas: Ls 5.00, 4.00, 3.00.

Klikšķināt uz attēla, lai atvērtu

Trešdien, 10.aprīlī, pulksten 19, Jelgavas kultūras namā ar koncertu „Viena mirkļa dēļ…” viesosies dziesmu autors un dziedātājs Varis Vētra. Koncertā skanēs mākslinieka jaunā albuma 15 oriģinālkompozīcijas, kā arī dziesmas no pirmā albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt”.

„Viena mirkļa dēļ…” ir aktiera, dziesmu autora un dziedātāja Vara Vētras otrais albums, kurā apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas. Koncertprogrammā izskanēs gan jaunā albuma skaņdarbi, gan arī jau tautā iemīļotas dziesmas no mākslinieka pirmā albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt”.
 
Pirms koncerta interesentiem būs iespēja iegādāties Vara Vētras albumus: „Viena mirkļa dēļ…” un „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt”, kuru veidošanā piedalījušies Raimonds Macats, Vilnis Krieviņš, Aivars Hermanis, Andris Grunte un Ainis Zavackis.
 
Biļešu cenas: Ls 5.00, 4.00, 3.00.
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē