-4.3 °C, 4.1 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVasaras brīvlaikā – Olimpiskais jampadracis „Lediņos”
Vasaras brīvlaikā – Olimpiskais jampadracis „Lediņos”
19/05/2012

Skolēnu vasaras brīvlaikā no 6. jūnija līdz 17 . augustam darbosies Jelgavas Bērnu un jauniešu centra „Junda” dienas vasaras nometne „Olimpiskais jampadracis” atpūtas bāzē „Lediņi”. Nometne paredzēta 7 līdz 12 gadus veciem bērniem. Skolēni vecumā no 14 gadiem tiek aicināti kļūt par nometnes brīvprātīgajiem palīgiem.
 
Uz nometni bērni ar organizētu transportu dosies pulksten 9:00 un atgriezīsies 18:00. Maksa par nedēļu (5 darba dienām) ir 25 lati. Maksā ietverts transports, divreizēja ēdināšana, mācību procesiem un aktivitātēm nepieciešamie materiāli, inventārs.

Līgumu slēgšana dalībai nometnē un nometnes vadītāju konsultācijas, informācija  21.maijā no pulksten 13:00 līdz 18:00 un 22.maijā  no pulksten 9:00 līdz 13:00  „Jundā”, Pasta ielā 32. Sākot no 23.maija darba dienās no pulksten 8:00 līdz 18:00 „Jundā”, Pasta ielā 32.

Vieta nometnē, noteiktā nedēļā tiek garantēta, kad par dalībnieku ir veikta samaksa pilnā apmērā par konkrēto laiku. Minimālais laiks dalībai nometnē – viena kalendārā nedēļa (5 darba dienas). Pēdējais brīdis, kad var pieteikties (samaksāt) par nometni ir iepriekšējās nedēļas ceturtdienas pulksten 14:00.
Maksimālais dalībnieku skaits nedēļā  ir  100. Sasniedzot simto dalībnieku pieteikšanās (samaksāšana) uz konkrēto nedēļu tiek pārtraukta.
 
Skolēni vecumā no 14 gadiem tiek aicināti vasarā nometnē brīvprātīgajos palīgos. Brīvprātīgā pienākumos ietilpst palīdzība pedagogiem sagatavot materiālus mācību procesam, palīdzība aktivitāšu plānošanā, sagatavošanā un norisē. Darba beigās tiek izsniegta apliecinājums par brīvprātīgā darbu.
Brīvprātīgajam jābūt veselības stāvokļa izziņai no ģimenes ārsta. CV sūtīt uz . Sūtot CV, lūgums uzrakstīt kurās nedēļās vēlaties strādāt.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē