19.4 °C, 2.6 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVasaras piedāvājums gardēžiem „Izgaršo vietējo”
Vasaras piedāvājums gardēžiem „Izgaršo vietējo”
29/05/2016

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas ēdināšanas uzņēmumiem arī šajā vasaras sezonā gardēžiem ir sagādājis īpašu piedāvājumu – „Izgaršo vietējo!". No 27.maija līdz 30.septembrim ēdināšanas uzņēmumos var nobaudīt ēdienus, ko raksturo vasarīgi vieglas un izsmalcinātas garšu kombinācijas.

Publicitātes foto

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas ēdināšanas uzņēmumiem arī šajā vasaras sezonā gardēžiem ir sagādājis īpašu piedāvājumu – „Izgaršo vietējo!”. No 27.maija līdz 30.septembrim ēdināšanas uzņēmumos var nobaudīt ēdienus, ko raksturo vasarīgi vieglas un izsmalcinātas garšu kombinācijas.
 
Piedāvājuma “Izgaršo vietējo!” ietvaros Jelgavas ēdināšanas uzņēmumi ir papildinājuši savas ēdienkartes ar vasaras sezonai atbilstošiem ēdieniem, kuru pagatavošanā izmantota mājražotāju un saimniecību produkcija.
 
Gardēži šajā sezonā aicināti baudīt svaigus salātus ar sezonas dārzeņiem vai mājas sieru, zivju ēdienu cienītājiem tiks piedāvāta dažādos veidos pagatavota store un līdaka, bet jaunas garšas kombinācijas varēs novērtēt liellopa, strausa, truša, vistas un cūkgaļas ēdienos.
 
Piedāvājumā netrūkst arī uzkodas, zupas, atspirdzinoši dzērieni un saldējuma kokteiļi, kā arī gardi deserti, piemēram, piparmētru musa kūka ar mandeļu šokolādes biskvītu, piparmētru – plūškoka mājas zefīri un atvēsinošs piparmētru saldējums.
 
Jelgavas pilsētā šos un citus vasaras ēdienus iespējams nogaršot ģimenes restorānā „Hercogs” (K.Barona ielā 3), krodziņā „Istaba” (Jāņa Čakstes bulvārī 7), restorānā „La Tour de Marie” (Akadēmijas ielā 1), bistro „Silva” (Driksas ielā 7/9), picorānā „Tami-Tami” (Lielajā ielā 19a), pusdienu restorānā „Otto” (Lielajā ielā 17) un tējas namiņā „Silva” (Pilssalas ielā 2a).
 
Piedāvājums “Izgaršo vietējo!” ir lielisks veids, kā novērtēt vasaras sezonas ēdienu garšas nianses un iepazīt Jelgavas pilsētu un tās apkārtni. Piedāvājumā iekļautos īpašos ēdienus var nobaudīt no 27.maija līdz 30.septembrim. Vairāk informācijas par īpašo sezonas piedāvājumu un atpūtas iespējām Jelgavas apkārtnē uzziniet mājas lapā www.visit.jelgava.lv vai augstāk minētajos ēdināšanas uzņēmumos.
 

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs