20.8 °C, 1.9 m/s, 75.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVebinārs par enerģētiku ceļā uz klimatneitralitāti
Vebinārs par enerģētiku ceļā uz klimatneitralitāti
16/02/2021

26. februārī pulksten 10 notiks tiešsaistes vebinārs par enerģētikas plānošanu un plānu īstenošanu ceļā uz klimatneitralitāti. Vebinārs orientēts uz uzņēmēju un pašvaldību speciālistu auditoriju, taču tam var pievienoties ikviens interesents.

Vebināra pirmajā daļā ārvalstu speciālisti prezentēs savu pieredzi par enerģētikas plānu izstrādi un ieviešanu, kā arī par realizētajiem projektiem šajā jomā. Savukārt Latvijas institūciju pārstāvji informēs par tuvākajā laikā paredzētajām finansiālā atbalsta iespējām Eiropas projektu programmās un Latvijā enerģētikas un klimata jomā, kā arī par iespējām enerģētikas plānu īstenošanā izmantot publisko un privāto partnerību.

 

Vebināru organizē Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra (ZREA) sadarbībā ar Rīgas enerģētikas aģentūru (REA). ZREA direktore Inga Kreicmane aicina pašvaldības un uzņēmumus pievienoties starptautiska  līmeņa vebināram, iegūt informāciju par  Eiropas projektu programmām  un plānotajām Latvijas programmām enerģētikā, un aktīvi izmantot to sniegtās iespējas.

 

Vebinārs ir bezmaksas, tam iepriekš jāreģistrējas ŠEIT. Vebināra pieejas saite tiks atsūtīta pēc reģistrācijas – trīs dienas pirms vebināra.

 

Vebināra PROGRAMMA

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē