17.6 °C, 1.7 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVecāku aptaujā Jelgavas pilsētas bibliotēka un “Chocolate&Pepper” atzītas par ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā
Vecāku aptaujā Jelgavas pilsētas bibliotēka un “Chocolate&Pepper” atzītas par ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā
16/10/2018

Lielākais ģimenes portāls Cālis.lv un biedrība “Babyroom.lv” ir veikuši vecāku aptauju ar mērķi noskaidrot ģimenēm draudzīgākos uzņēmumus Latvijā sešās nominācijās.

 

 

 

Aptaujas ietvaros, no 21. septembra līdz 8. oktobrim, apmeklētāji portālā Cālis.lv balsošanai izvirzīja iestādes un uzņēmumus un veica balsojumu.

 

Kategorijā “Draudzīgākais uzņēmums mākslas vai kultūras jomā” šogad visvairāk balsu saņēma Jelgavas pilsētas bibliotēka. Ēdināšanas jomā jau otro gadu uzvaras laurus plūc Jelgavas restorāns “Chocolate&Pepper”.

 

Apbalvošanas pasākumā septiņiem vecāku izvirzītiem uzņēmumiem tika pasniegtas “Latvijas valsts simtgades specbalvas 2018”- Latvijā ražoti pārtinamie galdiņi. Šo apbalvojumu saņēma arī Jelgavas restorāns “Parks”.

 

Ģimenei draudzīgu vietu Latvijā kļūst arvien vairāk. Mājaslapa www.babyroom.lv ir apzinājusi un uzskaitījusi jau vairāk nekā trīs simtus šādu vietu.

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē