16.1 °C, 1 m/s, 86 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVeic apkopi strūklakām Jāņa Čakstes bulvārī
Veic apkopi strūklakām Jāņa Čakstes bulvārī
24/08/2021

Šonedēļ notiek abu strūklaku “Ūdenskritums” un strūklakas skulptūras “Jelgavas students” tehniskā apkope. Ūdens sūkņa remonta laikā nedarbojas puse no strūklakas “Ūdenskritums”, kas atrodas tuvāk LLU Sporta centram, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

“Pilsētsaimniecības” Apsaimniekošanas nodaļas vadītāja vietniece Žanna Barkovska stāsta, ka salūzis viens no diviem strūklakas “Ūdenskritums”, kas atrodas tuvāk LLU Sporta centram, ūdens sūkņiem. Tas šobrīd ir demontēts un tiek labots, līdz ar to darbojas tikai puse no strūklakas. Visticamāk, šādā režīmā strūklaka strādās turpmākās trīs nedēļas. “Bet otrai strūklakai “Ūdenskritums”, kas atrodas tuvāk Driksas tiltam, šonedēļ plānots tīrīt ūdens sprauslas, jo tajās sastājušies gliemežvāki,” norāda Ž.Barkovska, papildinot, ka tehniskās apkopes laikā strūklaka var tikt izslēgta.

 

Tāpat šonedēļ tehniskā apkope paredzēta strūklakai skulptūrai “Jelgavas students” Mītavas tilta pakājē, lai no aļģēm attīrītu stilizētās metāla peļķes. Apkopes laikā īslaicīgi strūklaka nedarbosies.

 

Jāpiebilst, ka pilsētas strūklakas – “Trīsvienība” Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, “Jelgavas students” un “Ūdenskritumi” Jāņa Čakstes bulvārī – ir ieslēgtas no 24. aprīļa. Ierasti strūklakas darbojas līdz oktobra vidum – gaisa temperatūrai pazeminoties, tās tiek izslēgtas un ieziemotas.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē