26.6 °C, 5 m/s, 48.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeVeic atkārtotu ielu un ietvju tīrīšanu; naktī izvedīs sniegu no tiltiem
Veic atkārtotu ielu un ietvju tīrīšanu; naktī izvedīs sniegu no tiltiem
12/12/2022

Lai gan snigšana joprojām turpinās, ziemas dienests pēcpusdienā uzsācis atkārtotu ielu tīrīšanu un kaisīšanu, lai uzlabotu braukšanas apstākļus, kā arī savu darbu turpina mazā traktortehnika un sētnieki, tīrot ietves. Samazinoties satiksmes intensitātei, naktī plānots izvest sniegu no Lielupes un Driksas tiltiem, Loka maģistrāles pārvalda un Lapskalna ielas vienvirziena posma.

Maģistrālo ielu un 3. maršruta jeb visu asfaltēto ielu atkārtota tīrīšana un kaisīšana uzsākta pēc pulksten 14. Tāpat turpinās ietvju tīrīšana, sākot ar noslogotākajām ietvēm.

 

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas un pieputinātas, tāpat ir iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.

 

Šobrīd uz tiltiem sakrājies ievērojams daudzums sniega, tāpēc šonakt tiks organizēta tā izvešana. Plānots, ka naktī tiks tīrīti arī stāvlaukumi pie izglītības iestādēm, pie kapsētām, citi publiskie pašvaldības stāvlaukumi un arī ielu malas.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

Ziemas dienests turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

 

Aicinām gājējus būt uzmanīgiem un autobraucējus izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.   

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē