23.9 °C, 5 m/s, 45.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiVeiktas izmaiņas iestādes “Kultūra” maksas pakalpojumu cenrādī
Veiktas izmaiņas iestādes “Kultūra” maksas pakalpojumu cenrādī
03/06/2020

Jelgavas domes maija sēdē lemts par izmaiņām Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” maksas pakalpojumu cenrādī, nosakot izcenojumu atsevišķiem pakalpojumiem, kas galvenokārt saistīti ar pasākumu rīkošanu iestādes telpās, kā arī koncertzālē “Mītava”.

Pasākumiem, kas tiks rīkoti kultūras nama Lielajā skatītāju zālē ar biļešu realizāciju un nebūs Jelgavas pilsētā reģistrētu amatiermākslas kolektīvu vai nevalstisko organizāciju pasākumi, noteikts nomas maksas minimums – 235,18 eiro, taču saglabāta vispārējā nomas maksa, kas ir 10 līdz 25 procenti no pasākuma biļešu ienākumu summas. Šāds pat nomas maksas minimums noteikts brīvdabas koncertzāles “Mītava” nomai ar biļešu realizāciju. Koncertzālē pasākumiem bez biļešu realizācijas nomas maksa par pirmo stundu noteikta 117,60 eiro apmērā, bet nomas maksa pirms un pēc pasākumiem noteikta 11,76 eiro apmērā par stundu. Tāds pats nomas maksas apmērs stundā noteikts Pasta salas un Uzvaras parka grimētavām, nosakot trīs stundas kā minimālo nomas laiku.

 

Pasākumiem bez biļešu realizācijas noteikta augstāka kultūras nama Lielās skatītāju zāles nomas maksa par katru nākamo stundu – 58,79 eiro līdzšinējo 35,28 vietā, saglabājot nemainīgu nomas maksu par telpu izmantošanas pirmo stundu – 117,60 eiro.

 

Atjaunotais cenrādis pieejams iestādes “Kultūra” mājaslapā ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē