1.4 °C, 1.9 m/s, 85.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēl dažas dienas bibliotēkās grāmatas var nodot bez kavējuma naudas
Vēl dažas dienas bibliotēkās grāmatas var nodot bez kavējuma naudas
27/12/2023

Jelgavas Pilsētas bibliotēka atgādina, ka rit pēdējās Aizmāršīgo lasītāju mēneša dienas, kad Pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu – Miezītes bibliotēkas, Pārlielupes bibliotēkas un bērnu un jauniešu bibliotēkas “Zinītis” – lasītāji var nodot iespieddarbus, nemaksājot kavējuma naudu. Šomēnes bibliotēkas plauktos atgriezušās arī divas grāmatas, kas bija jānodod 2018. gada oktobrī.

Bibliotēkas aicina pārskatīt savus grāmatplauktus, vai tajos nav kādas bibliotēku grāmatas, un izmantot iespēju nodot bibliotēkas iespieddarbus, nemaksājot kavējuma naudu. Ja grāmata ir nozaudēta vai sabojāta, to iespējams aizstāt ar līdzvērtīgu.

Paņemtās grāmatas iespējams nodot jebkurā pilsētas bibliotēkā – kā lasītājam ērtāk. Tas nozīmē, ka, piemēram, grāmata, kas paņemta Jelgavas Pilsētas bibliotēkā, var tikt nodota Miezītes bibliotēkā. Tāpat bibliotēka aicina izmantot grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas pie Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Akadēmijas ielā 26.

Jāpiebilst, ka Aizmāršīgo lasītāju mēnesī Jelgavas Pilsētas bibliotēkā parādus jau nokārtojuši ap 40 kavētāju, no tiem lielākā daļa grāmatas nodevuši klātienē bibliotēkā, bet ceturtdaļa iespieddarbus atstājuši grāmatu kastē. Aizmāršīgo lasītāju mēnesī līdz šim Jelgavas Pilsētas bibliotēka atguvusi ap 80 iespieddarbu, no tiem divi bija jānodod jau 2018. gada oktobrī.

Ar bibliotēku darba laiku gada nogalē var iepazīties ŠEIT.