18.1 °C, 3.3 m/s, 77.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVēl līdz 30. novembrim var pieteikties konkursam “Gada sporta pedagogs 2022”
Vēl līdz 30. novembrim var pieteikties konkursam “Gada sporta pedagogs 2022”
24/11/2022

Izglītības un zinātnes ministrija rīko konkursu “Gada sporta pedagogs”, kura mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanas procesā un noteikt profesionālāko sporta pedagogu valstī. Dalībniekus konkursam var pieteikt vēl līdz 30. novembrim.

Konkursa mērķis ir akcentēt sporta pedagogu lielo lomu, veidojot jauniešos dziļu un vispusīgu izpratni par veselīga un sportiska dzīvesveida nozīmību un motivējot regulārām fiziskām aktivitātēm, kā arī apkopot šī gada Latvijas labāko sporta skolotāju pieredzi.

 

Dalībai konkursā aicināti pieteikties paši sporta skolotāji, pieteikumu var sagatavot un iesniegt arī ikvienas valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors vai direktora vietnieks mācību darbā. Pieteikumu var iesniegt līdz 30. novembrim elektroniski, sūtot pa e-pastu sports@izm.gov.lv pieteikšanās anketu un aizpildītu datu subjekta piekrišanas anketu (konkursa nolikums un veidlapas pieejamas šeit).

 

Konkursa uzvarētājs tiks paziņots ceremonijas “Trīs Zvaigžņu balva sportā 2022” apbalvošanas pasākumā, kas notiks 2023. gada 14. janvārī.

 

Jāpiebilst, ka titulu “Gada sporta skolotājs 2015” ieguva Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova.

 

 

Foto: Pixabay.com