22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVēl līdz piektdienai var izvirzīt pretendentus konkursam “Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2022”
Vēl līdz piektdienai var izvirzīt pretendentus konkursam “Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2022”
05/09/2022

Līdz 30. septembrim ikviens aicināts izvirzīt pretendentus Jelgavas pašvaldības konkursam “Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2022”. Konkurss ir iespēja pateikt paldies uzņēmējiem, novērtējot ne tikai viņu devumu pilsētas ekonomikas attīstībā, bet arī uzņēmumu preču vai pakalpojumu nodrošināšanu ikdienā, attieksmi pret klientiem un uzņēmumu reputāciju.

Konkursā uzņēmumi tiks vērtēti trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 1 līdz 10, uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 11 līdz 50, un uzņēmumus, kuros darbinieku skaits pārsniedz 51. Būtiski, ka dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, kā arī pats uzņēmums.

 

Katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiks vērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtēs konkursa komisija, un nolikums pieejams mājaslapā zrkac.lv.

 

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti novembra beigās svinīgā pasākumā.

 

Dalībnieki jāpiesaka, elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu mājaslapā www.zrkac.lv vai pieteikumu nosūtot pa pastu (Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, ar norādi “Konkursam “Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā””).

 

Elektroniskā pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT. 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē