24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaVēl šodien pedagogi var pieteikties E-prasmju dienai
Vēl šodien pedagogi var pieteikties E-prasmju dienai
09/03/2020

16. martā no pulksten 9 līdz 16:15 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC), Svētes ielā 33, notiks ikgadējā “E-prasmju diena Zemgales reģiona pedagogiem”. To rīko ZRKAC sadarbībā ar izglītības iestādēm un uzņēmumiem.

Pasākuma mērķis ir pedagogu digitālās kompetences pilnveide, lai ikviens spētu informācijas tehnoloģijas izglītības procesā izmantot jēgpilni un atbilstoši plānotajam sasniedzamajam rezultātam.

 

E-prasmju dienā būs iespēja apgūt prasmes darbā ar dažādiem informācijas tehnoloģiju rīkiem un programmām, kā arī iepazīties ar skolu pedagogu pieredzi, kā tehnoloģijas veiksmīgi un lietderīgi izmantot mācību stundās. Šī gada pasākumā liela uzmanība pievērsta pedagogu prasmei veidot digitālo saturu, kas jo īpaši aktualizējas saistībā ar kompetenču pieejas mācību saturā ieviešanu.

 

Zemgales reģiona pedagogi aicināti pieteikties dalībai E-prasmju dienā, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās formu. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, dalībnieks e-pastā saņems individuālo darba kārtību, ko ieteicams ņemt līdzi uz pasākumu. Pieteikšanās līdz 9. martam vai kamēr ir brīvas vietas. Darbnīcu anotācijas pieejamas ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs