22.8 °C, 6 m/s, 89.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēl tikai novembrī jelgavnieki var iesaistīties veselības veicināšanas programmas bezmaksas aktivitātēs
Vēl tikai novembrī jelgavnieki var iesaistīties veselības veicināšanas programmas bezmaksas aktivitātēs
02/11/2023

Novembris ir noslēdzošais mēnesis, kad Jelgavā tiek īstenotas bezmaksas aktivitātes Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā “Veselības veicināšana Jelgavā”. Tas nozīmē, ka vēl tikai šomēnes iedzīvotājiem ir iespēja iesaistīties bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībās.

Dažādas bezmaksas veselību un slimību profilaksi veicinošas aktivitātes šajā projektā mūsu pilsētā tiek īstenots kopš 2017. gada. Šobrīd ESF projekts noslēdzas, taču plānots, ka 2024. gadā tam būs jauna kārta. Tiesa, pašlaik vēl nav informācijas, kad varētu sākties nākamais aktivitāšu periods.

Tikmēr novembrī ikvienam interesentam vēl ir iespēja pievienoties bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībām.

Pirmdienās un trešdienās iedzīvotāji aicināti uz nodarbību “Kardio/spēks”, kas pulksten 19 notiek Zemgales Olimpiskajā centrā Kronvalda ielā 24. Pirmdienās nodarbības vada trenere Anete Rone, bet trešdienās – Egija Troščenko.

Otrdienās un ceturtdienās no pulksten 17.30 līdz 18.20 bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 13 gadiem aicināti uz vingrošanas nodarbībām, kas norisinās Zemgales Olimpiskajā centrā. Nodarbības vada trenere Līva Tihovska.

Tāpat otrdienu un ceturtdienu vakaros – pulksten 19 – jelgavniekiem ir iespēja apmeklēt nodarbības “Vesela mugura”. Šīs nodarbības vada trenere Līva Tihovska.

Sestdienās pulksten 9 iedzīvotāji aicināti uz nodarbību “Brīvdienu starteris” Zemgales Olimpiskajā centrā. Nodarbības vada trenere Anete Rone.

Savukārt svētdienu rītos jelgavniekiem ir iespēja pievienoties nūjošanas nodarbībām. Nodarbības sākas pulksten 10, tikšanās vieta – Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra iekšpagalmā Institūta ielā 4. Uz nodarbību ir iespēja bez maksas saņemt nūjas. Nodarbības vada trenere Zane Grava.

Visas aktivitātes tiek organizētas, īstenojot ESF projektu “Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr.9.2.4.2/16/I/085).