14.7 °C, 0.9 m/s, 93.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVēl var pieteikties atbalstam sporta pasākumu rīkošanai
Vēl var pieteikties atbalstam sporta pasākumu rīkošanai
21/09/2020

Vēl līdz 10. oktobrim iespējams iesniegt sporta pasākumu projektu pieteikumus, lai pretendētu uz Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu sporta aktivitāšu organizēšanai Jelgavas pilsētā 2021. gadā.

Konkursā par līdzfinansējumu sporta pasākumu projektiem var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kura darbojas Jelgavas pilsētā un 2021. gadā plāno īstenot sporta aktivitātes Jelgavas pilsētā. Būtiski, lai plānotā aktivitāte atbilstu konkursa mērķim un uzdevumiem un tiktu izpildītas arī citas konkursa nolikumā izvirzītās prasības.

 

Projektu konkursa mērķis ir noteikt Jelgavas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos sporta pasākumu projektus, kas veicinātu sporta dzīves attīstību pilsētā. Projektu konkursa uzdevumi ir: atbalstīt iedzīvotāju fiziskās aktivitātes, piedāvājot uz olimpiskiem principiem balstītas sistemātiskas un daudzveidīgas sporta sacensības; sekmēt brīvā laika pavadīšanas dažādošanu un kvalitātes uzlabošanu; iesaistīt sporta aktivitātēs bērnus un jauniešus; atbalstīt fizisku un juridisku personu iniciatīvu sabiedriski nozīmīgu sporta pasākumu projektu izstrādē un īstenošanā. Konkursa nolikums un veidlapas pieejamas ŠEIT.

 

Pieteikuma dokumentāciju var iesniegt:

  • klātienē pašvaldības iestādē “Sporta servisa centrs” Jelgavā, Uzvaras ielā 8, 35. kabinetā (2. stāvā),
  • sūtot pa pastu (adrese: Uzvaras iela 8, Jelgava, LV-3001),
  • sūtot elektroniski pa e-pastu sports@sports.jelgava.lv, parakstītu ar drošu elektronisku parakstu.

Jāpiebilst, ka 2019. gadā sporta pasākumu rīkošanai tika piešķirti 44 000 eiro, atbalstot 30 projektus. 

 

 

Foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība/Guntis Bērziņš