23.9 °C, 5 m/s, 45.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaVēl var pieteikties “FasTracKids” mazo zinātnieku vasaras skolai
Vēl var pieteikties “FasTracKids” mazo zinātnieku vasaras skolai
13/08/2019

No 19. līdz 23. augustam Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) bērnus 5–7 gadu vecumā pulcēs “FasTracKids” mazo zinātnieku vasaras skolas trešā nelēļa. Plānotais bērnu skaits grupā ir 12, un interesntiem vēl ir iespēja pieteikt savus bērnus nometnei.

Vasaras skola veidota pēc “FasTracKids Fundamentals” moduļu programmas metodikas, kas ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam 21. gadsimtam nepieciešamās kompetences – radošumu, kritisko domāšanu, komunikāciju, sadarbību un pārliecību par sevi. Katru dienu caurvīs dabaszinību elementi, un tā būs veltīta noteiktas jomas apguvei – matemātikai, valodai, ekonomikai, tehnoloģijām, radošajai domāšanai un improvizācijai, iekļaujot vērojumus, demonstrējumus un eksperimentus.

 

Nodarbības paredzētas no pulksten 9 līdz 13 – “FasTracKids” vasaras skolas dienas programmā būs gan interaktīvas nodarbības, gan pusdienas un āra aktivitātes. Ar bērniem strādās sertificēti “FasTracKids” pedagogi.

 

Pieteikt bērnu nodarbībām var pa e-pastu sanita.sabanska@zrkac.jelgava.lv vai pa tālruni 63012152. Dalības maksa – 70 eiro (iekļauti materiāli un pusdienas).

 

Vairāk informācijas par “FasTracKids Fundamentals” metodiku var uzzināt šeit.

 

Foto: Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē