15.1 °C, 1.3 m/s, 98.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēl var pieteikties Lielajai talkai
Vēl var pieteikties Lielajai talkai
12/04/2022

Sestdien, 30. aprīlī, Latvijā notiks Lielā talka. Piedalīties aicināti arī jelgavnieki, talkojot individuāli, divatā, ģimenes lokā vai kolektīvā. Organizatori aicina dalībniekus pieteikt talkas vietas, lai savlaicīgi varētu saņemt bezmaksas maisus un cimdus. Šobrīd Jelgavā pieteiktas vairāk nekā 30 talkošanas vietas.

Talkas vietu Jelgavā var pieteikt, sazinoties ar talkas koordinatoru SIA “Zemgales EKO” valdes locekli Alekseju Jankovski pa tālruni 63023511 vai 29357119. Tāpat var izmantot interaktīvo karti mājaslapā www.talkas.lv.  “Talkai aicinām pieteikties savlaicīgi, lai varam pārbaudīt, vai izraudzītā talkas vieta ir pašvaldības teritorija, un organizēt talkas maisu un cimdu izdali,” tā A.Jankovskis.

 

Visi, kas būs pieteikuši talkas vietu Jelgavas teritorijā un SIA “Zemgales EKO” to būs saskaņojusi, maisus un cimdus bez maksas varēs saņemt dalīto atkritumu vākšanas laukumā Ganību ielā 84. A.Jankovskis uzsver: piepildītos maisus drīkstēs atstāt tikai reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu obligāti jāinformē talkas koordinators. Turklāt talkas laikā iedzīvotāji var sakopt nevis privātīpašumus, bet gan tikai pašvaldībai piederošās teritorijas. Lielā talka notiks sestdien, 30. aprīlī, no pulksten 9 līdz 15.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē